banner

סיפור ההצלחה של סורינה קדוש

סורינה, רזתה 35 ק"ג,

“חלי לימדה אותי שכולם יכולים לרזות רק צריך כלים נכונים ולעבוד, כך רזיתי 35 ק”ג”

 

“אני, סורינה, רעיה ואם ל- 2 ילדים, פחות 35 ק”ג. אני מאמינה שכל אדם צריך לחיות בגישה שלרזות זה אפשרי – רק צריך ללמוד איך לעשות את זה. עדיפה עבודה קשה ומאומצת בתחזוקת אורח חיים בריא, מאשר חיים בתסכול ותחושת פספוס. טעמה של השליטה טוב יותר מטעמו של כל מאכל אפילו הטעים ביותר. אני כאן כדי לשמוח בהצלחתך, אך יותר מכך על מנת לאתר אתך ועבורך את הרגעים הקשים, העייפות, הרגע שנמאס ורוצים להרים ידיים ולהיכנע, ולעזור לך לעבור את המשבר, הייתי שם ולכן אני יודעת כיצד לעשות זאת. אני כאן כדי לדייק אותך, ללוות ולהדריך אותך כיצד להגשים את חלומך תוך התחשבות בצרכים הפרטיים והמיוחדים לך. השמחה והסיפוק שלך הוא שמטעין אותי.”

סיפור ההצלחה של סורינה

“אחרי שנה של חופשת לידה, טלפון משמח, הזמנה לראיון עבודה ראשון, התרגשות…. מה אלבש? כל השנה בבית, פסק זמן ממרוץ החיים, אם במשרה מלאה, הרשיתי לעצמי ללבוש טייץ וחולצות טריקו רחבות. שלפתי את המכנסים שלבשתי בברית המילה של רועי מתוך כוונה לבדוק כמה עליי להצר אותו…. אופס…. המכנס לא נסגר….קטן… איך זה קרה? איך זה ייתכן? הרי אמרו לי “תאכלי חופשי, את מניקה”… מה עושים????
אמנם לעבודה התקבלתי, אך תחושת חוסר האונים שאני כל כך מכירה החלה שוב ללוות אותי. וכשהרגשות צפים, המבוכה והתסכול עולים, והשאלה “עד מתי?” נשאלת, הייתי מוכנה לעשות כל דבר כאן ועכשיו כדי שכל זה ייעצר, אפילו משהו שלא האמנתי שאעז, לשבת בקבוצת תמיכה…. הרי השמנה זה נושא שלא מדברים עליו, קוברים אותו עמוק בבטן… מדי פעם עושים תפריט/ כדורים/ מחטים משהו אינסטנט בשביל המצפון, עד הכישלון הבא, ואז שוב מתלבשים בשחור, מחטב, עקב גבוה, משתדלים להיות הכי טובים בכל השאר, ואז אולי לא ישימו לב למשקל.
17/1/2015 – מתנ”ס רבין בכרמיאל, השעה 15:30, נשים רבות, מעט גברים נאספים לחדר אחד, מנחה אחת מיוחדת עם טונות של קסם אישי, וכולם למשך שעה שלמה מדברים על השמנה תוך שילוב של הומור עם רצינות…. מה, אפשר לטפל בזה?  זהו תחילתו של סיפור ההצלחה שלי, זה היום ששינה אותי ואת חיי. “

“היום, 13 שנים לאחר אותה החלטה גורלית, אני יכולה לתאר את תהליך ההרזיה שלי כאחד המהלכים החשובים והמשמעותיים שעשיתי בחיי, תהליך שאם הייתי מוותרת עליו חיי לא היו נראים כפי שהם היום. בעזרת התהליך המופלא, התמיכה הבלתי מתפשרת של אפרת ובני ביתי, והתפריט הנוח שלא השאיר לי רגע של רעב או תחושת וויתור על הנאות החיים, השלתי 35 ק”ג ממשקלי, אבל יותר מכך, השלתי שנים של דימוי גוף שלילי, הרגשת חוסר מסוגלות, רצינות, ביטחון עצמי ועוד… דרך התהליך למדתי על עצמי, על הרצונות שלי, על מה חשוב לי, על החזקות שבי ועל הקשיים שלי, וכיצד לקחת את כל אלו כך שיובילו אותי לנצח בהרזיה בפרט ובכל דבר אחר בכלל. באמצעות תהליך ההרזיה שלי סביר להניח שהצלחתי למנוע בעיות בריאות בגיל מתקדם, ואם רגע אעשה חישוב, לא הייתי רוצה להיות 13 שנים מאוחר יותר עם עודף של 35 ק”ג ועוד נניח 1 ק”ג נוסף כל שנה…. 48 ק”ג (לפחות) עודפים בגיל 45.”

“עם התהליך בחלי ממן הבנתי שההשמנה שלי איננה אירוע חולף, ועליי לטפל בה בדרך אחרת, הבנתי שהבעיה היא לא במידות הבגדים שלי, אלא בדפוסי החשיבה שלי, בהרגלים שרכשתי במהלך השנים ובאמונות שלי לגבי עצמי ביחס למשקל שלי. הפעם הראשונה שהבנתי שאני עושה את הדבר הנכון היה כשהוצאתי מהבית 8 שקים גדולים של בגדים במידות גדולות, ברגע שנפרדתי מהם, נפרדתי מהדפוסים הישנים שלי, וכך השלתי 35 ק”ג. בעבודה קשה ניתן להגיע לכל הישג. לתחזק אורח חיים בריא קל יותר מלחיות בתסכול מתמיד. טעם השליטה טעים יותר מכל מאכל בעולם! “

“אני כאן כדי לשמוח בהצלחתך, אך יותר מכך על מנת לאתר אתך ועבורך את הרגעים הקשים, העייפות, הרגע שנמאס ורוצים להרים ידיים ולהיכנע, ולעזור לך לעבור את המשבר, הייתי שם ולכן אני יודעת כיצד לעשות זאת. אני כאן כדי לדייק אותך, ללוות ולהדריך אותך כיצד להגשים את חלומך תוך התחשבות בצרכים הפרטיים והמיוחדים לך. השמחה והסיפוק שלך הוא שמטעין אותי.”

בואו להכיר את המנטורים שלי

נגישות
Whatsapp icon
Whatsapp icon נשמח לשמוע ממך
דברו איתי וואטסאפ