banner

סיפור ההצלחה של איתמר רוזנברג

איתמר, רזה 35 ק"ג,
“בזכות חלי קיבלתי בטחון עצמי אמיתי – כך רזיתי 35 ק”ג”.
“שמי איתמר והשלתי 35 ק”ג.
מי שמכיר אותי אומר שנולדתי עם ביטחון ואהבה עצמית של גדוד.
אבל מי שמכיר אותי באמת, יודע שביטחון עצמי אמיתי קיבלתי במהלך התכנית, ושאחרי 35 ק”ג, החליפה קבלה ואהבה עצמית את הביקורת האישית על עודפי המשקל.
לפני עשור, נכנסתי למגלשה עם הבת, ו…הגוף נתקע. חצי דקה של חוסר אונים ובעיקר מבוכה. את החזרה המהירה עם העגלה הביתה, התסכול וחוסר היכולת לשתף, אני זוכר למרות השנים, כאילו היו עכשיו.
אני ידוע כמזיז הרים כשהמטרה מאתגרת וחשובה. השגתי את המטרה שלי ובגדול,  וכבר שבע שנים אני עוזר לאחרים בהשגת מטרותיהם.
אושר אמיתי הוא חיוניות ונמרצות, מחמאות, אירועים, הכיף להצטלם וכמובן תחושת ההצלחה שאין לה שום תחליף בעולם!
אז בואו נתחיל תכלס – מזמין אתכם להצטרף אלי להצלחה!

סיפור ההצלחה של איתמר

 

“אני פה בגלל אשתי!”
גדלתי כילד שמנמוד, מתבגר וחייל שמנמן.
התחתנתי ואת עיקר העליות עשיתי בהריונות…
כבר בילד הראשון הבטן שלי לא ירדה בלידה, והקילוגרמים הלכו והצטברו להם…
שנה וחצי לפני הבר מצווה של הבן הגדול, אשתי נכנסה ללחץ שתמונות מהאירוע ינציחו את הקטסטרופה, והודיעה לי שמתחילים מחר יחד בחלי ממן:
“אתה לא צריך, אבל תבוא איתי, לי זה יעזור”!
אחרי “טקסי פרידה” מהמקרר, הגעתי לאהובה עם 125 קילוגרם ועוד 100 גרם…כולםםםם שלי!  וכך – כדי לעזור לאשתי בלבד כמובן – הגעתי לקבוצת תמיכה. התאהבתי, בתוכנית, בשיטה, במנחה, וכמובן בתוצאה והמחמאות, והשאר היסטוריה !

והנה אני פה 35 קילוגרם פחות, לא שמן משוקם, אלא מתמודד תמידי. לפעמים מצליח יותר.. לפעמים פחות… אבל אף פעם לא מוותר על האושר הגדול שהכנסתי לחיי!”

 

“מי שמכיר אותי אומר שנולדתי עם ביטחון עצמי של גדוד, ללא מחסור באהבה עצמית. מי שמכיר אותי באמת, יודע שביטחון עצמי קבלה ואהבה עצמית אמיתית קיבלתי בתוכנית, יחד עם הירידה במשקל והמסוגלות שנחשפה. פתאום מדד האושר נמדד בדברים פשוטים כמו ערנות, נמרצות, בגד חדש, מחמאות מהסביבה, חשק ללכת לאירועים חברתיים, יציאה זוגית, והכי מפתיע.. .הכיף להצטלם.”

“מכירים את זה שחבר רוצה לעשות יום כיף בחמת גדר/בכנרת או סתם לשחק מטקות בים ?? אני עשיתי כל מה שאני יכול כדי לקבוע במסעדה או חומוסיה במקום…. מכירים את זה שמתארגנים בחופש לטיול בנחל עם מנשא משוכלל לקטנים?  אני נשארתי עם האימהות בהיריון בנקודת החזרה כדי לחכות עד שהם חוזרים… (וגם לבדוק את איכות האוכל) מכירים את זה שהילדים רוצים שאמא ואבא יבואו איתם לרכיבה באופניים או הליכה משותפת ? אני חמקתי בכל דרך כדי ללכת במקום לראות סרט באולם ממוזג…  מכירים את זה שצריכים מכנס/חולצה חדשים ויש מבצע בחנות מותגים יוקרתית ? בשבילי זה היה סיוט. או שלא היו מידות, ומה שכבר עלה לא בדיוק החמיא…צריכים עוד דוגמאות לרווחים ? אני בטוח שכל אחת ואחד יכולים להוסיף משלהם… כל אדם יכול להחליט שהוא רוצה שינוי לטובה. אפילו קטן, איטי ורגוע! כל אדם יכול לאמץ אורח חיים בריא ואפילו מהנה! עשייה יוצרת הצלחה, והצלחה יוצרת מציאות, ומציאות יוצרת אושר של ממש והאושר היומיומי הזה  זה הרווח הגדול!”

“היו אז וגם עכשיו קשיים בדרך – כמו בחיים, בתוכנית יש עליות ומורדות.  מי שכל חייו ברח לאוכל כשהיה קשה, עושה זאת גם בתוכנית.  האתגר הוא ללמוד לקום ולהמשיך בכל פעם מחדש, ומיד אחרי הנפילה.  לא לשבור את הכלים ולאכול מכל הבא ליד. אחרי קילומטראז’ עם מאות רבות של מאותגרי משקל שחיוכם גדל,  אני כאן גם בשבילך, ללוות אותך בתהליך שלך, ולא פחות מזה… לחוות אותו יחד איתך !! אני מכיר את הקושי ומתמודד איתו יומיומית, בכל מהמורה שניתקל בדרך  – יחד נוכל לה !!!”

2 כללים לאימוץ ואנחנו מתחילים:

כלל ראשון – אנחנו מאמינים בעצמנו! לא משנה מה עשית, אכלת, או קרה – לעולם לא לוותר! לקום ולחזור לתוכנית!

כלל שני – לעולם לעולם לא לשכוח את הכלל הראשון!

בואו להכיר את המנטורים שלי

נגישות
Whatsapp icon
Whatsapp icon נשמח לשמוע ממך
דברו איתי וואטסאפ