banner

שאלות ותשובות

“Heli -Online” זהו מוצר חדש, שהתחלתי לפתח לפני כשנתיים. אתר שמעניק מעטפת תמיכה כוללת לתהליך של שינוי הרגלים ואורח חיים נכון וירידה במשקל. מוצר שהשקעתי בו ועדיין משקיעה את מרב הטכנולוגיות החדשות להצלחה. תכנית שלא נראתה כמותה במדינת ישראל ובקרוב בעולם כולו.

אתר זה, אינו מתיימר להחליף את קבוצות התמיכה הפיזיות שלנו ברחבי הארץ, אלא להיות עבור כל מי שלא רוצה/יכול להגיע לקבוצות. למשל, עבור כל מי שגר מעבר לים ולמשתתפים שלנו שירצו תמיכה  נוספת מלבד הקבוצה הפיזית.

באתר יש ליווי ותמיכה לתהליך ההרזיה במגוון אמצעים: סרטוני מוטיבציה וחיזוק היכולת האישית, העצמה, עם פלטפורמה של מגוון הדרכות live עם צוות מנטורים בכיר ומקצועי, אימוני כושר שונים (פילאטיס, עיצוב חיטוב ועוד) , סדנאות העשרה כמו סדנאות בישול עם שף ועוד הרבה הפתעות בדרך.

ב”Heli -Online” כל ההרצאות והתכנים פתוחים  לכולם וכל אחד יכול לבחור ולהיכנס כמה פעמים שהוא רוצה לכל הרצאה, סדנה או אימון כושר – ללא הגבלה! (התכנים גם יהיו מוקלטים ויישמרו באתר באיזור: “ארכיון וידאו”, לאלו שרוצים לצפות זאת בזמנם החופשי).

באתר Heli-Online קיימים 3 מסלולי הצטרפות:

חלי דיגיטל פלוס– תכנית תמיכה דיגיטלית הכוללת מגוון של שידורי לייב עם מנטורים בכירים ומקצועיים וחברי הקבוצה הדיגיטלית ללא הגבלה, שידורים מוקלטים, סדנאות העשרה, אימוני כושר, תפריט בהתאמה אישית, רישום יומן אכילה דיגיטלי ובדיקתו על ידי צוות מיומן,  סרטוני הדרכה, סרטוני העצמה, צ’אט תמיכה עם צוות מקצועי, ניהול משימות יומיומיות ויעדים. מסלול של חודש או שלושה חודשים במנוי מתחדש.

אתגר 21 יום עם חלי ממן –אתגר 21 הוא אתגר ספורט ותזונה, בכל בוקר אני ומשתתפי האתגר מתאמנים חצי שעה עם עומרי המאמן שלי. הדיאטניות שלי בנו תפריט ייחודי שמותאם לפעילות הגופנית ולירידה במשקל, וכדי שמשתתפי האתגר יצליחו להתמיד אנחנו מצמידים להם תומכת הרזיה שמלווה אותם אונליין ופותחים להם את כל שפע התכנים וההשראה שיש בתכנית האונליין שלי לתקופת האתגר.

 

תוכנית האונליין היא משהו שהצוות שלי מנסה להוציא ממני כבר שנים, אבל לא הסכמתי שהיא תצא לפועל עד שלא הייתי בטוחה שכל לקוחה ולקוח יקבלו 100% תמיכה מהצוות שלי. אמנם את הידע צורכים מהבית, אבל יש לך גם מוקד תמיכה שאפשר להיעזר בו, ליווי אישי עם מנטורים מקצועיים שאפשר לפנות אליהם עם כל שאלה או תהיה שיש לך, שידורים חיים עם מנטורים קבועים שילמדו להכיר אותך ולהיות קשובים לך וצוות שלם שכל המטרה שלו זה לעזור לך לעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר. זו אחריות משותפת שלנו, ואנחנו נילחם עלייך עד הסוף – כי זה סוד ההצלחה שלנו לאורך השנים.

בהחלט! האונליין נולד במטרה לתת שירות לאנשים שלא יכולים או לא רוצים להגיע לקבוצות הפיזיות ולכן גם לאחר שהקבוצות הפיזיות יחזרו לפעילות האונליין ימשיך לעבוד באותה מתכונת בדיוק ואפילו עם המון תכניות חדשות באופק.

 

בהחלט! ניתן להגיע להתחזק בכל קבוצה פיזית שתבחרו במחיר מוזל.

באתר בתפריט לוחצים על “מפגשי הלייב” – ומיד נפתחת מערכת שבועית שניתן לדפדף בה לכל אחד מימות השבוע ולראות את כל השידורי לייב המתכוננים לפי שעות ושם המנטור. ניתן לראות הכל, מפגשי מנטורים, סדנאות, אימוני כושר ועוד.

יש מגוון רחב של שעות שידור, גם בשעות הבוקר וגם בשעות אחה”צ והערב. ניתן להיכנס ללא הגבלה לכל אחד מהשידורים הקיימים עם כל אחד מהמנטורים.

כל שידור אורך כ-30 דקות, וישנן סדנאות שיימשכו אף יותר. ניתן להכנס ללא הגבלה לכל אחד מהשידורים ולצפות כמה זמן שאפשר לפי הצרכים שלכם.

כן! בהחלט יהיו מפגשי לייב איתי וסרטוני חיזוק יומיים שנמצאים במסלול שלך שבאיזור האישי.

מכל מכשיר שיש לך, נייד או נייח, כל עוד הוא מחובר לגלישת אינטרנט, תומך בדפדפן ובאפליקציית זום.

ניתן ליצור איתנו קשר במספר דרכים:

  • מוקד השירות: 077-9972494
  • מייל שירות לקוחות: [email protected]
  • להשאיר לנו פרטים בעמוד “צור קשר” באתר ונציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם.
  • קו תמיכה בווטאסאפ להודעות בלבד : 0544445708
  • לחצן מוקד שאלות דרך האונליין (מתחבר ישירות לקו התמיכה בווטסאפ)

כן, המפגשים יוקלטו ויישמרו באיזור שנקרא: “אוצר ידע והשראה”, כך לא תהיו מוגבלים לצפייה רק בזמן מסויים ותוכלו לראות מתי שנוח לכם, מאיפה שנוח לכם ולהתחזק בתהליך.

כן! בהחלט! כל יום (מלבד שבת) יש מפגש לייב שנקרא: “הדרכה למשתתפים לחדשים” בו אחד המנטורים מסביר הן על האתר אונליין והן על השיטה שלי, תפריטים, תחליפים, מתכונים וזמן לשאלות. מוזמנים כל יום לצפות וללמוד ולהתרענן על ההנחיות.

לאחר ההצטרפות, ממלאים הצהרת בריאות והפלטפורמה הטכנולוגית שפיתחתי מעבדת את הנתונים שלך ובונה לך את התפריט המותאם עבורך!

 

*יש לנו תפריטים שמתאימים לכולם – צמחונים, טבעונים, רגישים ללקטוז, לאחר ניתוח בריאטרי, סכרת וכדומה.

 

יש רשימה ענקית של תחליפים לקבוצות המזון השונות. מתוכם אתם בוחרים מה שאתם כן אוהבים. יש שפע של תחליפים, בטוח תמצאו דברים שאתם אוהבים ורגילים לאכול.

בהחלט! כל מי שפועל על פי ההנחיות שקיבל בהתמדה- מרזה! כל אחד על פי הנתונים שלו, על פי היסטוריית הדיאטות שעשה בחייו ועל פי מצב בריאותו. בממוצע הרוב מרזים חצי ק”ג בשבוע, 2-3 ק”ג בחודש. ישנם כאלו שאפילו משלבים פעילות גופנית או שמרזים אף יותר. במידה והתוצאות לא לשביעות רצונכם, זה המקום לקבל ליווי פרטני יותר ולבדוק באמצעות יומני האכילה/המנחה האישית/דיאטנית החברה.

בדיוק בשביל זה יש באונליין איזור שנקרא :”יומן אכילה דיגיטלי” שבו ניתן למלא כל יום, כל ארוחה בדיוק מה אוכלים ובסוף היום לשלוח למשוב ובדיקה כדי למקסם את הירידות ולקבלת ליווי צמוד יותר.

 

פעם בשבוע, בשעה קבועה, על משקל קבוע בבית שלך מתקיימת השקילה.

קיימות שתי אופציות:

להישקל במשקל הביתי שלך, בזמן קבוע שנוח לך, ותיעוד התוצאה באזור האישי שלך.

במשקל דיגיטלי שיסופק לך על ידנו, השקילה תעבור באופן ישיר לאתר (שירות זה יינתן בקרוב).

אני ממליצה להכנס כל יום. מניסיון רב שנים שלי, השתתפות רציפה ופעילה יוצרת מחויבות והצלחה בתהליך.

כמו גם, יש כל כך הרבה שידורים ותכנים כל יום, הכנסו למערכת השידורים ובחרו את השידור הרצוי ותהנו.

התכנית מתאימה לכל מי שיש לו עודף משקל.

לכל מי שבוחר לסגל לעצמו אורח חיים בריא, הרגלי אכילה נכונים, להעצים את הגוף והנפש.

העיקר הוא האמונה בעצמך והתמדה בכך.

מבחינה בריאותית, יש לנו ניסיון של מעל 20 שנה בליווי אנשים הסובלים מבעיות בריאות שונות המעוניינים לרדת במשקל ויש לנו צוות מקצועי המיומן בכך ונהנה מהשליחות שבחר בה.

בהחלט! מכל מקום בעולם ניתן כעת לקבל את השירות שלנו.

אני ממליצה שכן.
מניסיון רב שנים שלי, השתתפות רציפה ופעילה יוצרת מחויבות והצלחה בתהליך. 

התכנית מתאימה לכל מי שיש לו עודף משקל.

לכל מי שבוחר לסגל לעצמו אורח חיים בריא, הרגלי אכילה נכונים, להעצים את הגוף והנפש.

העיקר הוא האמונה בעצמך והתמדה בכך.

מבחינה בריאותית, יש לנו ניסיון של מעל 20 שנה בליווי אנשים הסובלים מבעיות בריאות שונות המעוניינים לרדת במשקל ויש לנו צוות מקצועי המיומן בכך ונהנה מהשליחות שבחר בה.

נגישות
Whatsapp icon
Whatsapp icon נשמח לשמוע ממך
דברו איתי וואטסאפ